• bilgi@turkiyehurdacilar.com.tr
  • 08503081884

Sorumluluk Reddi Beyanı

Sorumluluk Reddi Beyanları

Tüm veriler ve bilgiler, yalnızca bilgilendirme amacıyla “olduğu gibi” sağlanmış olup alım satım amaçlı veya finansal, yatırım, vergi, yasal, muhasebe ya da diğer konularda tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen her türlü alım satım işleminden önce fiyatları doğrulamak için aracı kurumunuza veya mali temsilcinize danışın. Türkiye Hurdacılar; yatırım danışmanı, mali danışman ya da hisse senedi aracısı değildir. Veri ve bilgilerin hiçbiri, bir menkul kıymetin ya da finansal ürünün satın alınmasına, satılmasına veya tutulmasına yönelik Türkiye Hurdacılar tarafından yapılan bir yatırım tavsiyesi, teklif, öneri ya da talep değildir. Türkiye Hurdacılar herhangi bir yatırımın tavsiye edilebilirliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Veri ve bilgilerin hiçbiri, genel ya da özel yatırım tavsiyesi değildir. Bu tür veri ve bilgilerde atıfta bulunulan finansal ürünler ya da işlemler, yatırım profilinize ve yatırım hedeflerinize veya beklentilerinize uygun olmayabilir. Herhangi bir finansal ürün veya faaliyetin ilgi alanlarınıza, yatırım hedeflerinize, yatırım görüşünüze ve risk anlayışınıza göre size uygun olup olmadığını değerlendirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Türkiye Hurdacılar, bu kapsamda atıfta bulunulan finansal ürünlerle ilgili herhangi bir işlemden veya yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz. Türkiye Hurdacılar, herhangi bir yatırım kararının yalnızca sağlanan veri ve bilgilere dayanarak verilmesini önermez.

Veriler, finans borsaları ve diğer içerik sağlayıcıları tarafından sağlanmakta olup finans borsalarının veya diğer veri sağlayıcılarının belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. Türkiye Hurdacılar hiçbir veriyi doğrulamaz ve bunu yapma yükümlülüğünü reddeder.

Türkiye Hurdacılar, veri veya içerik sağlayıcıları, finansal borsalar ve bağlı kuruluşlarının her biri ile iş ortakları (A) herhangi bir verinin doğru, yeterli veya eksiksiz olduğunu açık şekilde reddeder ve (B) bu tür verilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya diğer kusurlardan, gecikmelerden, kesintilerden ya da bunlara dayanarak yapılan hiçbir işlemden sorumlu tutulamaz. Türkiye Hurdacılar veya veri sağlayıcılarımız, burada sunulan verileri kullanmanız nedeniyle oluşabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Burada kullanıldığı şekliyle “iş ortakları” deyimi, Türkiye Hurdacılar ile bu taraflar arasındaki aracılık, ortaklık veya ortak girişim ilişkisini ifade etmez.

Burada bulunan hiçbir veri veya bilgi ile ilgili olarak önceden yazılı izin almadan kopyalama, değiştirme, yeniden biçimlendirme, indirme, depolama, yeniden oluşturma, yeniden işleme, iletme ya da yeniden dağıtma işlemi yapmayacağınızı ve bu veri veya bilgileri ticari bir kurumda kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

Türkiye Hurdacılar ve üçüncü taraf veri veya içerik sağlayıcıları, sunulan verilerin ve bilgilerin münhasır mülkiyet haklarına sahiptir.

Türkiye Hurdacılar ‘da sunulan reklamların sorumluluğu tümüyle reklamın kaynağı olan tarafa aittir. Türkiye Hurdacılar ve verilerin lisans sahiplerinin hiçbiri, hiçbir reklamı ya da reklamlarda teklif edilen ürün veya hizmetleri onaylamaz ya da bu konuda sorumluluk üstlenmez.

Para Birimi Dönüştürme

Türkiye Hurdacılar görüntülenen döviz kurlarının doğruluğunu garanti edemez. Döviz kurlarındaki değişikliklerden etkilenebilecek işlemleri yapmadan önce, geçerli kurları doğrulamanız gerekir.

Türkiye Hurdacılar

Veriler Türkiye Hurdacılar tarafından sağlanmaktadır. Telif Hakkı (c) 2020, Çöp Değil (ve geçerli olan satış ortakları). Tüm hakları saklıdır.

Telif hakkı © 2020, Türkiye Hurdacılar. Tüm hakları saklıdır. Türkiye Hurdacılar herhangi bir bilginin doğruluğunu, yeterliliğini, eksiksizliğini veya kullanılabilirliğini garanti etmez ve bu bilgilerin kullanım nedenine ya da kullanımından doğan sonuçlara bakılmaksızın hiçbir hata veya eksiklikten sorumlu tutulamaz. Türkiye Hurdacılar, satış ortakları ve onların üçüncü taraf sağlayıcıları, satılabilirdik veya belirli bir amaç ya da kullanıma uygunluk garantileri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, tüm açık veya zımni garantileri reddeder. Hurda fiyatları yatırım tavsiyesi değildir ve Türkiye Hurdacılar’ da yer alan, belirli bir yatırım ya da menkul kıymetle ilgili referanslar, kredi notları veya bir menkul kıymet ya da yatırımla ilgili olarak paylaşılan herhangi bir gözlem, bu tür yatırımları veya menkul kıymetleri satma, satın alma ya da elde tutma veya başka yatırım kararları vermeye yönelik tavsiyeler değildir. Türkiye Hurdacılar, sizin veya başkalarının hurda fiyatlarını kullanması nedeniyle oluşabilecek doğrudan, dolaylı, özel veya arızi zararlardan, maliyetlerden, harcamalardan, yasal ücretlerden veya kayıplardan (gelir kayıpları, kâr kaybı ve fırsat kayıpları da dahil olmak üzere) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.