• bilgi@turkiyehurdacilar.com.tr
  • 08503081884

HABER DETAYI

10/09/2023 19:18

Afşin Hurdacı Türkiye Hurdacılar Platformu’nda Hizmete Başladı

Afşin Hurdacı Türkiye Hurdacılar Platformu’nda Hizmete Başladı

Kahramanmaraş’ın Afşin ve Elbistan ilçelerinde faaliyet gösteren hurdacılık şirketi, Türkiye Hurdacılar Platformu’na (THP) üye olarak hizmetlerini dijital ortama taşıdı.

Afşin Elbistan Hurdacılık firması, 2015 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana Afşin ve Elbistan ilçelerinde hurda alımı ve satışı konusunda hizmet veren firma, THP’ye üye olarak hizmetlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefliyor.

Firma sahibi THP’ye üye olmanın kendilerine birçok avantaj sağladığını belirterek, “THP, Türkiye’nin en büyük hurdacılık platformlarından biri. Bu platforma üye olarak, hem daha fazla müşteriye ulaşabiliyoruz hem de daha şeffaf bir şekilde hizmet veriyoruz. THP, hurdacılık sektörünün gelişimine önemli katkılar sağlıyor” dedi.

Afşin Elbistan Hurdacılık firması, THP üzerinden bakır, demir, alüminyum, kablo, kağıt, plastik ve diğer hurda malzemeleri alıyor. Firma, hurda malzemeleri en yüksek fiyata satın alıyor ve müşterilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyor.

Afşin Elbistan Hurdacılık firması ile ilgili detaylı bilgi almak için 0 (542) 347 0088 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgileri

Afşin Hurdacı
0 (542) 347 0088 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.